Hizmetler

İndesit Yetkili Servis Merkezi

İndesit Yetkili Servis müşterilerine daha kaliteli ve daha sorunsuz bir indesit servisi hizmet verebilmek için çağrılarınıza en kısa sürede cevap veriyor ve vaktinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor.
Indesit buzdolabı servisi, indesit ocak servisi, indesit bulaşık makinesi servisi, indesit çamaşır makinesi servisi, ve elektrik süpürgesi tamirinde en kaliteli ve en güvenilir hizmeti ayağınıza kadar getiriyor.

İndesit Yetkili Servisi sürekli değişilen teknoloji nedeni ile düzenli kurum içi eğitimlerle teknolojik gelişmeler takip ediyor ve müşterilerinin memnuniyetinin maksimum seviyede olması için sürekli gelişen ve paylaşan yetkili servis olma hedefi ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor.

Online Servis Talep Forumu’nu doldurabilir veya 444 50 10 numaralı servis telefonlarımızı arayabilirsiniz. Adresimizi öğrenmek için iletişim bölümüne gidiniz.

İndesit Ocak Servisi

Lezzetli yemek pişirmenin en iyi yolu indesit ankastre serisi mutfağınızda şıklığı ve güzelliği ile göz kamaştırıyor.
Kullanım basitliği ile ev hanımlarının vazgeçilmez ürünü olan indesit ankastre ve ocak serisi otomatik çakmağı ile her şey çok daha kolay. Çalıştırmak için sadece düğmeyi çevirmeniz yeterli.

İndesit Fırın Servisi

Üst düzey teknoloji özelliklerine sahip fırın, multifonksiyon 6 program, A enerji sınıfı, basit ve kolay kullanım özelliği ile inbox Prime indesit serisi mutfaklara güzellik katmaktadır. Çoklu pişirme özeliği pasta, ızgara, tatlı, pizza türleri ve graten fonksiyonlarına sahip indesit fırınlar teğetsel soğuk hava dolaşımı ile güçlü güvenlik ve kaliteyi yansıtmaktadır.

İndesit Davlumbaz Servisi

Mutfağınızdaki dumansız ve temiz havayı koruyan; yemek kokularını, sigara, yanık kokularını evinizin içerisine dağıtmadan dışarı aktaran üstün özelliklere sahip indesit davlumbazlar büyük imkân sunmaktadır.
Estetik yapısı ile bütün mutfaklara uyum sağladığı gibi fanlı özelik yapısı, özel aydınlatma sistemi, alüminyum yağ filtresi, çok düşük ses seviyesi, 3 farklı hız ayarı gibi özellikleri ile konfor ve kullanım yönünden sizi iki adım ileriye taşıyacak kaliteyi sunuyor.
2 farklı filtre özelliğine sahip (demir yağ filtresi ve karbon filtre) indesit davlumbazlar temizlik ve bakım yönünden size kolaylık sağlarken cihazınızın ömrü çok daha uzun olur.

İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

Hafif kirli çamaşırlarınızı veya sentetik çamaşırlarınızı enerjiden ve sudan %40 tasarruf ederek yıkama yapabilirsiniz. Üstelik %30 daha kısa sürede. Az miktarda pamuklu veya sentetik çamaşırlarınız için yapılan mekanik ayar sayesinde sıcaklık ve su ayarı da yapılabilmektedir. İleri teknoloji özelliğine sahip indesit çamaşır makinelerinin son modellerinde 6 adet program bulunuyor. A enerji sınıfı, kolay ve hızlı kullanım özeliği bulunmaktadır. Yeni cihazlarda 3 + 4 Yıl Garanti süresi bulunmaktadır.

İndesit Buzdolabı Yetkili Servisi

indesit buzdolaplarında hijyen kontrol sistemi daha sağlıklı yiyecek maddeleri tüketmenizi sağlar. Yeni konulan içecekleri hızlı bir şekilde soğutmanızı A Sınıfı Hızlı Soğutma Sistemi bulunmaktadır. Tatil modu dondurucu bölmesi çalışmaya devam ederken soğutucu bölmesi boş halde dolabın kapısı kanalı olduğu takdirde ısıyı 12 derecede tutar. Hızlı dondurma özelliği, dondurucu bölmesindeki ısıyı minimuma düşürerek yiyeceklerin hızla donmasını sağlar. Eco Modu yiyecekleri minimum enerji seviyesi gerekecek şekilde korur.